BLOEMENDAAL - De binnenduinrand staat in de top van vleermuisrijke gebieden in ons land. Dat beeld wordt bevestigd door recent onderzoek van de Vleermuiswerkgroep Zuid-Kennemerland die deze excursie op vrijdag 25 April aanbiedt.

Het Meertje van Duin en Daal is een hotspot in de binnenduinrand waar veel soorten en aantallen vleermuizen kunnen worden waargenomen. In de schemering zijn deze nachtdieren nog zichtbaar. En verder ook hoorbaar met de batdetector. Een belevenis. Ook voor gezinnen met kinderen die op vrijdag een uurtje langer mogen opblijven.

De Vleermuiswerkgroep Zuid-Kennemerland is een samenwerking van IVN Zuid-Kennemerland, Thijsse’s Hof, Gemeente Bloemendaal, Vrienden van het Bloemendaalse Bos, Bioteam Bloemendaal en onafhankelijke specialisten.

Datum: vrijdag 25 april

Aanvangstijd: 20:45 uur

Aanmelden (verplicht) via: ivnzk.vleermuis@gmail.com

Verzamelen: Ingang Thijsse’s Hof, Mollaan 4, 2061BD Bloemendaal